22140587 | 22140586

کلینیک دندانپزشکی پرهام

دندانپزشکی زیبایی به طور کلی به هر کار دندانپزشکی که  بتواند ظاهر دندان ها را بهبود ببخشد را گویند ،مانند : لثه ، دندان های نیش ، اصلاح طرح لبخند و ... مربوط می شود.

به طور عمده در زیبایی شناسی دندان ها ، رنگ دندان ، موقعیت دندان نسبت به بقیه دندان ها و فک ، شکل ، اندازه ، هم ترازی و ظاهر کلی لبخند تمرکز دارند. بسیاری از دندانپزشکان صرف نظر آنکه به طور تخصصی  در این زمینه آموزش های لازم را دیده باشند و یا تجربه کافی داشته باشند ، خود را متخصص زیبایی دندان می نامند اما آنچه که مسلم است آن است که اینکار غیر اخلاقی می باشد.

• کارهایی که یک دندانپزشک زیبایی می تواند انجام دهد عبارتند از :

 اضافه کردن دندان به لثه و یا ترمیم دندان دندان آسیب دیده

 ترمیم تاج دندان

 سفید کردن دندان ها با روش های مختلف

 صاف کردن دندان ها با توجه به بهبود وضعیت کلی صورت

• سفید کردن دندان ها با لیزر

یک تکنیک برای سفید کردن دندان است که در آن لثه ها با ماده ای پوشانده می شوند و سپس پرتو لیزر آرگون برای تسریع فرآیند سفید کردن بر روی دندان ها تابانده می شود. این لیزر طی یک فرایند شیمیایی باعث سفید شدن دندان ها می شود. 

گفته می شود سفید کردن دندان به کمک لیزر از سایر روش ها موثرتر است.برای اصلاح حالت دندان می توان یک تراش کوچک را برای تغییر طول ، شکل یا موقعیت دندان ها و همچنین در زمانی که اختلاف اندازه در دندان ها وجود دارد ایجاد کرد. 

• استفاده از پل های دندانی زمانی استفاده می شود که بخواهیم برای دندان های از دست رفته جایگزینی در نظر بگیریم. پل ها می توانند از مجموع بیش از سه دندان تشکیل شده و پایداری هر پل معمولا با استفاده از قانون آنت تعیین می شود.

در مناطقی از دهان که تحت فشار کمتر قرار دارند، مانند دندان های جلو، ممکن است پل مریلند استفاده شود. این پل ها برای جایگزینی دندان های قدامی یا جلو استفاده می شوند و این نوع درمان حداقل تهاجمی محسوب می شوند، اما به شکستن شهرت زیادی دارند.

یکی از شروط اساسی برای نگهداری آنها این است که بیمارهمواره آنها را تمیز نگهدارد و در بهداشت آن کوشا باشد و اگر بهداشت را به خوبی رعایت کند این پل ها می توانند حداکثر تا 10 سال برای او کار کنند.

• ایمپلنت های دندانی جایگزینی برای پروتز دندان مصنوعی هستند. بر طبق ICOI  کنگره بین المللی ایمپلنت های دهان و دندان،  به طور کلی ایمپلنت های دندانی را به صورت زیر توصیف می کنند:ایمپلنت که عمدتا از تیتانیوم (که به داخل استخوان وارد می شود) ساخته می شود . 

• در گذشته پر کردن دندانی و سایر ترمیم های دندان از طلا ، آمالگام و دیگر فلزات ساخته می شد در حال حاضربرای این کار از مواد چینی یا کامپوزیتی استفاده می شود که شکل ظاهری آنها ساختار شبیه به دندان طبیعی دارند.

کلینیک دندانپزشکی پرهام با کادری مجرب و پزشکانی حرفه ای در همه ایام سال و حتی ایام تعطیل آماده ارائه خدمت به همشهریان گرامی می باشد.

اطلاعات تماس

 آدرس: 

آدرس: تهران، سعادت آباد بین چهارراه سرو و بوستان (کتاب) روبروی بانک پارسیان پلاک ۱۱۹ ، واحد ۲

 تلفن: 

22140586

 

حمایت از ما

با عضویت رد شبکه های اجتماعی ما از 20% تخفیف بهره مند گردید.

ساعات کار

همه روزه ۹ صبح الی ۱ بامداد حتی ایام تعطیل
۲۲۱۴۰۵۸۶-۷

تماس

  • آدرس: تهران، سعادت آباد بین چهارراه سرو و بوستان (کتاب) روبروی بانک پارسیان پلاک ۱۱۹ ، واحد ۲
  • تلفن: 22140587
  • ایمیل: info [ at ] parhamdentistry.ir


کپی رایت © 2024 - کلینیک دندانپزشکی پرهام | طراحی سایت دارکوب - میزبانی هاست دارکوب