22140587 | 22140586

کلینیک دندانپزشکی پرهام

سلامت دندان ها در طول دوران بارداری بسیار دارای اهمیت است. آیا در دوران بارداری باید به دندانپزشک مراجعه کرد؟

بله از آنجا که تغییرات هورمونی در دوران بارداری وجود دارد به همین دلیل می بایست بیشتر روی سلامت دندان ها تمرکز شود. به عنوان مثال، ممکن است متوجه شوید که لثه هایتان به راحتی  می توانند خونریزی کنند. این به این معنی است که شما باید دندان ها و لثه های خود را تمیز نگه دارید و به دندانپزشک خود مراجعه کنید.

• آیا می توان در دوران بارداری به درمان دندان ها پرداخت؟

اگر در این باره مطمئن نیستید که درمان شما چگونه است ، بهتر است در مورد همه گزینه ها با دندانپزشک خود صحبت کنید. برخی از دستورالعمل های فعلی نشان می دهد که پر کننده های آمالگام های قدیمی نباید در دوران بارداری برداشته و قرار داده شود.

• اگر در دوران بارداری به اشعه ایکس دندان نیاز داشته باشیم ، چه باید کرد؟

معمولا دندانپزشکان ترجیح می دهند در حین بارداری و برای اطمینان از وضعیت دندان های شما ، از اشعه X دندان ها استفاده نکنند. با این حال ، اگر شما نیاز به درمان کانال ریشه دارید، ممکن است نیاز به یک اشعه ایکس دارید.

• در مورد سیگار کشیدن و مصرف الکل در دوران بارداری چه می دانید؟

سیگار کشیدن و نوشیدن الکل در دوران بارداری می تواند به باعث تولد یک کودک کم وزن شود و همچنین سلامت دندان نوزاد در آینده را تحت تاثیرقرارمی دهد. 

به دلیل اینکه مینای دندان هنوزبه درستی شکل نگرفته است ، شاید کودک دچار سستی دندان ها شود زیرا لازم به ذکر است که وقتی نوزاد چنین مادرانی متولد می شوند، به دلیل آنکه دندان های اصلی انسان ها از بدو تولد در فک آنها قرار دارد ، دندان های آنها دچار آسیب خواهند شد.

• در مورد رژیم غذایی در دوران بارداری چه می دانید؟

هنگامی که خانومی حامله است ، باید یک رژیم سالم و متعادل داشته باشد که تمام ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز به مادر و کودک برسد. خانوم های باردار باید یک رژیم غذایی مناسب داشته باشند تا دندان های کودک شما بتوانند رشد کنند . 

به ویژه مصرف کلسیم برای تولید استخوان های قوی و دندان های سالم بسیارمهم است. کلسیم درشیر، پنیر و دیگر محصولات لبنی موجود است.

• چه زمانی باید کودکم را برای اولین بار دندانپزشک ببرم؟

بهتر است که ابتدا با تیم دندانپزشکی کودک مشورت کنید و می توانید نوزاد خود را به طور منظم جهت بررسی به دندانپزشک ببرید. این کاردر درجه اول می تواند به کودک کمک کند تا محیط دندانپزشکی را بشناسد و ترس های احتمالی او در آینده را از بین ببرد.

یک تیم دندانپزشکی حرفه ای و با تجربه ( کلینیک دندانپزشکی پرهام ) قادر به ارائه مشاوره و تجویز دارو برای پیشگیری از خرابی دندان های کودک شما خواهد بود .همکاران ما خوشحال خواهند شد که به هر سوالی که ممکن است برای شما پیش آید ،  پاسخ دهند. 

جهت تماس با همکاران ما می توانید همه روزه از ساعت 10 صبح تا 1 بامداد با کلینیک دندانپزشکی پرهام تماس حاصل فرمایید.

اطلاعات تماس

 آدرس: 

آدرس : تهران، سعادت آباد بین چهارراه سرو و بوستان (کتاب) روبروی بانک پارسیان پلاک ۱۱۹ ، واحد ۲

 تلفن: 

22140586

 

حمایت از ما

با عضویت رد شبکه های اجتماعی ما از 20% تخفیف بهره مند گردید.

ساعات کار

همه روزه ۹ صبح الی ۱ بامداد حتی ایام تعطیل
۲۲۱۴۰۵۸۶-۷

تماس

  • آدرس: تهران، سعادت آباد بین چهارراه سرو و بوستان (کتاب) روبروی بانک پارسیان پلاک ۱۱۹ ، واحد ۲
  • تلفن: 22140587
  • ایمیل: info [ at ] parhamdentistry.ir


کپی رایت © 2019 - کلینیک دندانپزشکی پرهام | طراحی سایت دارکوب - میزبانی هاست دارکوب